اجاره سوئیت در اورامان تخت

اجاره سوئیت در اورامان تخت

اجاره سوئیت در اورامان تخت

اورامان تخت, بخش اورامان, Sarvabad County, Kurdistan Province, Iran

اجاره سوئیت

230,000تومان برای هر شب

 • اجاره سوئیت در اورامان تخت (1)
 • اجاره سوئیت در اورامان تخت (2)
 • اجاره سوئیت در اورامان تخت (3)
 • اجاره سوئیت در اورامان تخت
 • اجاره سوئیت در اورامان تخت

کد ملک :

 هیچ

اشتراک گذاری

اضافه شده به علاقمندی

موردعلاقه

چاپ

اتاق خواب

1

حمام

1

پارکینگ

1

توضیحات

اجاره سوئیت در اورامان تخت جهت اسکان گردشگران و مسافران

اجاره سوئیت در اورامان تخت جهت اسکان گردشگران و مسافران. اورامان تخت یکی از جاذبه های دیدنی استان کردستان است که با توجه به موقعیت خود و طبیعت سرسبزش سالانه گردشگران زیادی را به خود جلب می کند. اکثر گردشگرانی که به اورامان تخت سفر می کنند با میزبانی خوب کورد های منطقه در سوئیت هایی که در اختیار آنها قرار می گیرد چند شبی را مهمان مردمان این دیار هستند. اورامان تخت علاوه بر دیدنی های طبیعی خود با برگزاری مراسماتی مانند پیر شالیار و مراسم کومسا جاذبه های گردشگری فرهنگی خاص خود را نیز دارد. این توانایی های گردشگری در جذب گردشگر بسیار مفید بوده اند. ما نیز به نوبه خود در صددیم تا با اجاره سوئیت در اورامان تخت راهی برای راحتی گردشگران باز کنیم. اجاره خانه های روستایی در قالب سوئیت در اورامان تخت به دلیل گردشگران زیادی امری رایج است. خانه هایی که با قرار گرفتن در کنار دره های زیبای اورامان منظره فوق العاده ای را ایجاد کرده اند. تورهای گردشگری زیادی هر ساله از اورامان تخت دیدن می کنند.

راهنمای سفر به اورامان تخت

اورامان تخت دارای آب و هوای کوهستانی است و با توجه به قرار گیری در دل کوههای منطقه دارای جاده های باریک و پر پیچ و خم است. گردشگران باید توجه داشته باشند در صورت سفر به اورامان تخت با سرعت مطمئن رانندگی کنند و مراقب پیچ های جاده های منطقه باشند. شما می توانید از مسیر کرمانشاه، سنندج یا از سمت مریوان به اورامان تخت بروید. در صورت آشنایی نداشتن از منطقه نگران چیزی نباشید. کارشناسان ما با تجربه خود شما را راهنمایی می کنند و تا رسیدن به مقصد با شما خواهند بود. با اجاره سوئیت در اورامان تخت شب های به یاد ماندنی را می توانید تجربه کنید. مهمان نوازی کوردهای منطقه خود یکی از علل جذب گردشگر است. پس نگران نباشید و با خیال آسوده سفر کنید. در اینجا مسیر رفتن به اورامان از مقصد تهران را برای شما قرار داده ایم.

راهنمای سفر به اورامان تخت

راهنمای سفر به اورامان تخت

همانطور که می بینید حدود نه ساعت و نیم زمان لازم است تا از تهران به اورامان رسید .

چه زمانی به اورامان تخت سفر کنیم؟

با توجه به محیط طبیعی منطقه و اقلیم آن بیشتر گردشگران در ایام بهار و تابستان به اورامان سفر می کنند. اما این را نیز باید در نظر گرفت که در فصل پاییز منطقه بسیار زیبا و برای تصویر برداری از زیبایی های طبیعت زمانی عالی ست. در فصل زمستان که معمولا بارش برف همه جا را سپید پوش می کند اگر مشکلی برای رسیدن به اورامان تخت نداشته باشید از سفر خود پشیمان نخواهید شد! اجاره سوئیت های گرم و با بالکن‌هایی که منظره ای بی نظیر را در اختیار شما می گذارد خالی از لطف نیست. در زمان برگزاری مراسم پیرشالیار و کومسا معمولا باید از یک ماه قبل اقدام به اجاره سوئیت در اورامان تخت کنید چرا که تمامی خانه های اجاره ای پر خواهند شد. در ایام تعطیلی عید نیز همین گونه است و گردشگران زیادی به اورامان تخت سفر می کند.

چگونه سوئیت خود را در اورامان تخت اجاره کنیم؟

اجاره سوئیت در اورامان تخت امری عادی محسوب می شود اما بسیاری از خانواده های مناطق خود را در اختیار مسافران قرار می دهند. پس چنانچه قصد سفر دارید از قبل اقدام به رزرو و اجاره سوئیت خود نمائید. ما تمام تلاش خود را در انتخاب بهترین سوئیت های اورامان تخت برای اجاره به مسافران خواهیم کرد و تمامی میزبان های از طرف سایت اکوسوئیت تایید شده هستند.با توجه به تعداد نفرات و شب های اقامتی سعی در معرفی بهترین سوئیت ممکن به شما را خواهیم داشت.

در اورامان تخت چند شب را بمانیم؟

این سوالی است که مسافران زیادی از ما می پرسند و با توجه به برنامه ریزی که دارند می خواهند تا بهترین گزینه ها را انتخاب کنند و از بهترین جاذبه های گردشگری اورامان دیدن کنند. چنانچه قصد دارید در مراسمی مانند پیر شالیار و کومسا شرکت کنید تاریخ آنها مشخص است و می توانید زمان خود را بر اساس علاقه خود مدیریت کنید. تجربه های ما در سال های متمادی و صحبت با گردشگران و پرسیدن نظرات آنها بر اینگونه بوده است:

 • اکثر مسافران حدود یک شب را در سنندج گذرانده اند
 • اکثر مسافران از مریوان نیز دیدن کرده اند
 • اکثر مسافران و گردشگران تمایل به اقامت یک یا دو شب را در اورامان تخت داشته اند
 • حداقل نیمی از گردشگران سال های بعد نیز به اورامان تخت آمده اند
 • در بین اقامتگاه و سوئیت های منطقه این مناطق و روستاها مد توجه گردشگران بوده است:

اقامت و اجاره سوئیت در سلین 

اقامت و اجاره سوئیت در گلین

اقامت و اجاره سوئیت در دولاب

امکانات سوئیت اجاره ای در اورامان تخت

یک اتاق خواب

تعداد حمام 1

ظرفیت 5 تا 10 نفر

اجاره سوئیت در اورامان تخت

اجاره سوئیت در اورامان تخت

اکوسوئیت سایتی برای علاقه مندان به طبیعت است و تمام تلاش خود را برای جلب رضایت مسافران انجام خواهد داد.

جزئیات اضافی

 • تعداد حمام: 1
 • تعداد اتاق خواب: 1
 • نوع سرویس بهداشتی: سنتی
 • ظرفیت: 5-10
 • قابلیت رزرو برای تور: قابل رزرو است
 • بالکن: دارد
 • دسترسی: مناسب
 • تلویزیون: دارد
 • ساعت تحویل: 2 ظهر
 • ساعت تخلیه: 12 آخرین روز

نقشه ملک

ملک های مشابه

4نظرات

 1. فاطمه. ت

  روشن می گوید:  

  ما در سفرمون به روستای زیبای اورامان دو روز توی این روستای زیبا موندیم و خیلی به ما خوش گذشت. این سوئیتی که ما در اورامان اجاره کرده بودیم خیلی منظره ی خوبی داشت و به کوه و جنگل مسلط بود . سوئیت ما از لحاظ امکانات رفاهی و پذیرایی خیلی خوب بود. اجاره سوئیت هم با توجه به امکاناتی که بهمون ارائه دادن خیلی خوب بود. این متن رو نوشتم که از میزبانی خوبشون تشکر کنم. البته ما فقط توی مسیر و جاده به علت پر پیچ و خم بودن و گردنه و جاده ی کم عرض
  آن به مشکل برخوردیم که امیدوارم مسئولین به این مشکلات روستای زیبای اورامان رسیدگی کنند . البته خود طول مسیر پر از زیبایی و قشنگی است که به زبان نمیشه گفت باید رفت و دید این همه قشنگی و زیبایی را …
  بازم تشکر میکنم از مردم خوب و مهمانواز اورامان زیبا….

  پاسخ
 2. فاطمه. ت

  روشن می گوید:  

  ما در سفرمون دو روز توی روستای زیبای اورامان موندیم و خیلی به ما خوش گذشت. این سوئیتی که ما در اورامان اجاره کرده بودیم خیلی منظره خوبی داشت و به کوه و جنگل مسلط بود. سوئیت ما همچنین از نظر امکانات رفاهی و پذیرایی خیلی خوب بود. این متن رو نوشتم که از میزبانی خوبشون تشکر کنم.
  اجاره سوئیت هم با توجه به امکاناتی که ارائه می دادن خیلی خوب بود.
  فقط ما در مسیر راه کمی با مشکل مواجهه شدیم که امیدوارم مسئولین به این مشکلات راه روستای زیبای اورامان رسیدگی کنن…
  حیف است روستایی به این زیبایی این جاده اش باشه…

  پاسخ
 3. فاطمه. ت

  روشن می گوید:  

  ما در طول سفرمون دو روز در روستای اورامان تخت موندیم و خیلی بهمون خوش گذشت. این سوئیتی که ما در اورامان تخت اجاره کرده بودیم خیلی منظره خوبی داشت و به کوه و جنگل های سرسبز اورامان مسلط بود. همچنین سوئیتش از نظر امکانات رفاهی و پذیرایی خدمات خوبی بهمون ارائه داد.
  این متن رو نوشتم که از میزبانی خوبشون تشکر کنم …

  پاسخ
  • اسماعیل سلیمانی راد

   روشن می گوید:  

   خوشحالیم که روزهای خوبی رو در اورامان تخت داشتید. اکوسوئیت میزبان خوش لحظه های شما

   پاسخ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button